Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Speech & language therapists
 • Defectologists
 • Psychologists & counseling centers
 • Psychotherapy
Повеќе филтриПомалку филтри

Speech & language therapists по градови

Skopje Strumica Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Speech & language therapists

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

6 days a weekAirconditionedCards acceptedChildren welcome

Logopedik- Jakovoska Vesna


 • Address : M.T.Gologanov 116-1/13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

LOGOPEDIKA is a private practice for speech therapy which removes the irregularities in the pronunciation of sounds, stammering, improper reading and writing, dyslexia-dysgraphia, treats the underdeveloped or impaired speech and develops the speech of people with impaired hearing.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550490566_49.png?t=true&w=300&h=300

Kalinka


 • Address : Franc Rozman 2-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

L i R


 • Address : 14-ti Dekemvri 20/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logoart Ljubenova


 • Address : Bul. Partizanski Odredi 82
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logoteka peperutka


 • Address : Bul.Makedonska Vojska 36/1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megalogomed


 • Address : bul.Jane Sandanski 113-a lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Od A do S


 • Address : Drezdenska 15 lok.17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Special Education and Rehabilitation Cabinet Bee


 • Address : Klenoec 10/23-a
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ucilnica Daskalovski


 • Address : ul.1616 br.8, Novo Lisice
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za stimulacija,rast i razvoj Stars


 • Address : Goce Delcev 22/7
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teo


 • Address : Vanco Prke 12
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 234 | | | веќе видена

Прометот во индустријата во февруари 2021 година, во однос на февруари лани бележи намалување од еден отсто, во однос на претходниот месец има раст од 3,8 ...
сите 35 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 65 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel