Ucilnica Daskalovski


 • Address : ul.1616 br.8, Novo Lisice
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekAirconditionedCards acceptedChildren welcome

  Logopedik- Jakovoska Vesna


  • Address : M.T.Gologanov 116-1/13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10682 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

  LOGOPEDIKA is a private practice for speech therapy which removes the irregularities in the pronunciation of sounds, stammering, improper reading and writing, dyslexia-dysgraphia, treats the underdeveloped or impaired speech and develops the speech of people with impaired hearing.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550490566_49.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Големите домашни извозни компании со доминантна приватна сопственост кои реализирале најмалку 30 проценти од своите приходи од извоз во последната фискална ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel