Special Education and Rehabilitation Cabinet Bee


 • Address : Klenoec 10/23-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekAirconditionedCards acceptedChildren welcome

  Logopedik- Jakovoska Vesna


  • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 116-1/13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈9441 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

  LOGOPEDIKA is a private practice for speech therapy which removes the irregularities in the pronunciation of sounds, stammering, improper reading and writing, dyslexia-dysgraphia, treats the underdeveloped or impaired speech and develops the speech of people with impaired hearing.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550490566_49.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Има едно размислување дека каматната стапка доколку сакате да го скршите ‘рбетот на инфлацијата, да се борите против инфлацијата, треба да биде најмалку за ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Соединетите држави во четвртокот воведоа санкции за компаниите што ги обвинија за вмешаност во иранската петрохемиска и нафтена ...
  сите 2 | | | веќе видена

  “Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да стане одржлива, модерна ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel