Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Psychotherapy
 • Psychologists & counseling centers
 • Counceling centres
 • Neuro-psychiatry
 • Counceling centers for children & adolescents (youth)
 • Psychiatrists
 • Speech & Language Therapists
 • Education Centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Psychotherapy

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Yoga center Taftalidze


 • Address : Banjaluchka 8-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 17:00

To achieve inner peace, breathing control and the ability to relax.

Categories:

yoga, psychotherapy

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553867789_08.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Alternativa Institut za brak,semejstvo i sistemska praksa


 • Address : bul.Jane Sandanski 65
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Psychotherapy, psycho-diagnostics, educational programs...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/58e6dd8a91d10571a1941a3dfa0dcdfa.jpg?t=true&w=300&h=300

Psychalb


 • Address : Ilindenska 86/5
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AS Anima


 • Address : Трајко Јовановски 52
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigdala


 • Address : Aminta III (Leninova) 73-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

Центарот е професионално ориентирано здружение на психолози, психотерапевти, едукатори, други професионалци, како и студенти во сферата на менталното здравје на човекот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563264728_76.png?t=true&w=300&h=300

Angelovska Katerina


 • Address : Praska 11-2/8
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bojana Moj Psiholog


 • Address : Hristo Smirnenski 42-1/20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozilak


 • Address : Vlatko Milenkovski 39/3
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar Sinteza-Larisa


 • Address : bul.Goce Delchev 14-2/5
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kostic Zarko


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) 2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

Categories:

psychotherapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esencija


 • Address : Pushkinova 1-2/23
 • Place: Skopje

Categories:

psychotherapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gestalt centre - Aspekti, Training Institute "Mladen Kostikj"


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 44
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gestalt centre - Aspekti, Training Institute "Mladen Kostikj"


 • Address : Marshal Tito 127
 • Place: Vinica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hipnoterapija


 • Place: Skopje

Categories:

psychotherapy

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalinka


 • Address : Franc Rozman 2-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kogitacio Racionalis


 • Address : Dostoevski 47
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kognicija


 • Address : Pariska 24/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 09:00 to 17:00 • Wed from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mandala


 • Address : Prashka 13-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 177 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 22 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски побара од сите засегнати во државата да се однесуваат одговорно и рационално во овие тешки времиња на економска и енергетска ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel