Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Stip
 • Veles
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Poultry - retail & wholesale
 • Eggs - manufacturers & farms
 • Agricultural farms
 • Meat & meat products
 • Eggs dealers
 • Poultry - Equipment, Supplies & Parts
 • Slaughteries (Meat Processing)
 • Health & Diet Food Manufacturers
 • Factories
 • Animal Feed
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Poultry - retail & wholesale

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Vezл Sharri-LeckerLecker ги практикува современите германски рецепти, во комбинација со традиционалните рецепти од земјава, овозможуваат висок квалитет и деликатесни продукти од пилешко и говедско месо.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415789472_0.jpg?t=true&w=300&h=300

Aneta


 • Address : ul.1 br.219, s.Idrizovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aneta Company


 • Address : Boris Trajkovski 60
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BI-MI Kompani


 • Address : Kiril i Metodij 30
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimas


 • Address : s.Moroista
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekofarm-Shishevo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro kom


 • Address : Zeleznicka b.b.
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh farm


 • Address : ul.8 br.87, nas.Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IZ Agros


 • Address : Veljko Vlahovic 226
 • Place: Sveti Nikole

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ikom trejd


 • Address : Kiro Spandzov 79
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jona pile Fresh food


 • Address : Jadranska magistrala 13
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jordan trade company


 • Address : Enidze Vardar 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koko Al


 • Address : Lado Lapecot 48/А
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lazarevski


 • Address : ul.2 br.30 s.Jurumleri
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leopard


 • Address : Sutjeska b.b., Gradski pazar
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lide Pharm NI-VO


 • Address : s.Mlado Nagoricani
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lisolaj-B.most


 • Address : Vasko Karankelevski 3/82
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7478 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nasa Farma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nov Ciflik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pam-Eks


 • Address : Gorgi Soptrajanov 36
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Скопје, на местото на поранешен „Скопски саем“, наскоро вратите за сите љубители на шопингот ќе ги отвори „Ист Гејт Мол“... Новиот шопинг центар, отварањето ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel