Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Ordinanca gjinekologjike
 • Spitale
 • Poliklinika
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Laboratore Biokimike
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Ordinanca Pediatrike
 • Ordinanca Internistike
 • Ambulanca
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
 • Neurologji
 • Laboratore Diagnostike
 • Psikiatri - Ente Psikiatrike
 • Mjekësia E Punës
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
 • Ordinanca Për Sytë
 • Urologji
 • Ordinanca Ortopedike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Shkup

Aco Medicus


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Ae-medika


 • Adresa: Georgi Pophristov 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 22:00

Agron


 • Adresa: Cvetan Dimov 33 mezanin
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Akvarius Medika


 • Adresa: Boris Sarafov p.n. (4 Korriku)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7845 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Aledra-medika


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Alo doktor


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

ambulanca

Ani Pulmomedika


 • Adresa: Hristo Smirnenski 4/2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Anima med


 • Adresa: f.Svillarë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7840 км

Antigona


 • Adresa: Sava Kovaçeviq 47-a lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

Antoni Delinikolov


 • Adresa: Ivan Naumov Albakot p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км

Asklepios-2


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 43 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Askllipios


 • Adresa: Ferid Bajrami 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:30

Auditiva


 • Adresa: Nënë Tereza 7 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

AzuraBB Medika


 • Adresa: 4 Korriku 122 (Boris Sarafov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7845 км

Mapa

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека поради изведување на водоводен приклучок од Ф-80 мм на ул.Орце Николов бр.182 во населбата Карпош , без ...
сите 23 | | | веќе видена

Лебот и житата поскапи за 3,3 проценти, зеленчукот за 6,8 проценти, месото за 1,8 проценти, рибите и морските плодови за 2,1 процент. Трошоците за живот на ...
сите 71 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj