Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Ohër
 • Tetovë
 • Manastir
 • Radovis
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Furra
 • Furra buke
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Byrektore
 • Miell - prodhim dhe tregti
 • Petulla - Prodhim Dhe Porosi
 • Restorante - Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Furra

Pekon


 • Adresa: F.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00

Aleks furna - Stefalek


 • Adresa: Petar Acev 12
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Antomos


 • Adresa: Berovska 35
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 10:00

Kategoritë:

furra

Bel Biser Klasik


 • Adresa: Goce Dellçev 99
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

furra, furra buke

Bioprin


 • Adresa: Meçkin Dab p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км

Biser


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 77-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

Bonito pek


 • Adresa: Heronjtë e Popullit 28
 • Vendi: Manastir

Da-De holding


 • Adresa: Cigllana 1/16
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

DA-DE Holding është firmë e themeluar në vitin 2012, aktiviteti kryesor i saj është: Instalim radiatorëve për ngrohje, Instalim i rrjetit të ujësjellësit dhe kanalizimit, Instalim i Sistemeve diellore, klimatizim, Montim shatërvanësh, Montim i kaminave furrë dhe zgarë, Punim i gurëve të shumëllojshëm për zbukurim në mur dhe dysheme, Kryerje e punimeve ndërtimore, nga fusha e ndërtimeve të ulëta

Dimeski merak


 • Adresa: Ljuben Llape 31
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 20:00 deri më 06:00

Kategoritë:

furra

Domino Maks


 • Adresa: Marshall Tito 8
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

furra buke, furra

Duki


 • Adresa: Mosha Pijade p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 13:00

Euro Spas


 • Adresa: 7 Nëntori 106
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 00:30 deri më 00:00 • D nga 00:00 deri më 13:00

Kategoritë:

furra

Fantastik


 • Adresa: Kozle 88/2 lok.7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

Furra 10


 • Adresa: Metodija Andonov Çento p.n. (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

Furra Kalina


 • Adresa: F.Bansko
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 16:00

Kategoritë:

furra, furra buke

Furra Vellkovski


 • Adresa: Amdi Demir 4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

furra

Mapa

Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) во најновиот извештај за земјава вели дека покачувањето на минималната плата над 50 отсто од просечната плата може да ...
сите 66 | | | веќе видена

За време на работната посета во Вашингтон, вицепремиерот задолжен за економски прашања Кочо Анѓушев учествуваше на панелот „Енергетска безбедност во Источниот ...
сите 28 | | | веќе видена

Бензините од ноќеска на полноќ ќе поскапат за половина денар, додека цената на дизелот ќе остане иста, соопшти Регулаторната комисија за енергетика.Новата цена ...
сите 60 | | | веќе видена

Министерката за финансии Нина Ангеловска најави дека се размислува за зголемување на прагот на вредноста до која пратките се ослободени од плаќање увозни ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj