Krin

ParkingTransport publikPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Telefon 2: 075 423098
  • Faksi: 02 2450513
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00
    D nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Pasta, ëmbëlsira, pasta të imëta, pire nga geshtenja, grur i ëmbël, pite, kifle, pogaça, produkte te kripura...

Prodhim i vet, paketim dhe shpërndarje të çokollatës së ëmbël "Slatka Magija" dhe Pires nga gështenja ("Kosten pire").
më shumë
Retail Price - VAT Included:45 MKD

Овошна погачица

Retail Price - VAT Included:350 MKD

Чоколадиран милиброд (козињак)

Retail Price - VAT Included:1.350 MKD

Чоколаден чизкејк

Retail Price - VAT Included:50 MKD

Проја

Retail Price - VAT Included:800 MKD

Соленки

Retail Price - VAT Included:900 MKD

Мини Овошни кошнички

Retail Price - VAT Included:300 MKD

Погачи

Retail Price - VAT Included:300 MKD

Посна баклава

Retail Price - VAT Included:450 MKD

Посни лешник бомбички

Retail Price - VAT Included:450 MKD

Посни полнети смокви

Retail Price - VAT Included:450 MKD

Посни вишна бомбици

Retail Price - VAT Included:550 MKD

Посни чоко - урми со бадем

Retail Price - VAT Included:900 MKD

Падобранци

Retail Price - VAT Included:500 MKD

Жито

Retail Price - VAT Included:250 MKD

Жито

Retail Price - VAT Included:375 MKD

Таан посни кошнички


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj