Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Bitola
 • Kumanovo
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Residential and business facilities - management and maintenance
 • Housecleaning, office building & industrial cleaning services
 • Plumbing service & repair
 • Painting services
 • District heating utility companies
 • Air Conditioning - Services & Repair
 • Electrical Appliances - Repair Services
 • Electric Installation (Wire & Cable)
 • Engineering
 • Elevators, Lifts & Escalators - Repair
 • Construction Companies
 • Architectural Services
 • Real Estate (Property Management) - Estate Agency
 • Interior Decorators & Designers
 • Apartments - Real Estate Sales
 • Plumbers - Individuals
 • Carpet, Rugs & Upholstery Cleaning
Повеќе филтриПомалку филтри

Residential and business facilities - management and maintenance по градови

Bitola Kumanovo Ohrid Prilep Skopje Stip Struga Strumica Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Residential and business facilities - management and maintenance


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPublic transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Hauzmajstor plus


 • Address : M.T.Gologanov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС е лиценцирана компанија со долгогодишно искуство во управување со станбен и деловен простор, хаусмајсторски поправки и професионално одржување на хигената во деловни простории, канцеларии, резиденцијални објекти, објекти за домување, индустриски капацитети и магацини. Со употреба на современи машини и квалитетни средства, пружање на комплетни професионални хаусмајсторски, молерофарбарски и услуги за хортикултурно уредување и одржување Хауз Мајстор Плус претставува вистинскиот избор за одржување и управување на Вашиот имот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555325393_66.png?t=true&w=300&h=300
Wi-Fi ZoneAirconditioned

Vas Eko Dom


 • Address : bul.Partizanski Odredi 37 lok.17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Company for production, trade, services and management Your Eco Dom Upravitel DOO Skopje is a licensed firm for managing and maintaining residential, business and residential buildings.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1499938869_14.png?t=true&w=300&h=300

Andoteh


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 12-1/3 (Rudi Cajevac)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

Реновирање и одржување на Вашиот дом. Се грижиме за безбедноста и сигурноста на Вашето домувањe.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1456565487_53.png?t=true&w=300&h=300
Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Stanben upravitel


 • Address : Naum Naumovski Borce 87-L-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

RESIDENT MANAGER DOOEL Skopje is a company whose activity is the management and maintenance of residential buildings with approved license No. 03-178 / 3 issued by the Regulatory Commission for Housing.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539331686_35.jpg?t=true&w=300&h=300

Darbo group


 • Address : 29-ti Noemvri 93
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bima conslating group


 • Address : Koce Metalec 3-a/34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City investment (Siti investment)


 • Address : Dimitrije Cupovski 7/2-16 (Veljko Vlahovik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clean Cut Servis CCSThe main activity of our company is professional cleaning and hygiene maintenance of interiors and exteriors of business premises, public premises, residential premises and buildings.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601374725_44.png?t=true&w=300&h=300

Cleanex Professional


 • Address : bul.Turisticka lok.3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom 365


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 7/1-5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom Servis


 • Address : bull.Jane Sandanski 116-1 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domaleks


 • Address : Ankarska 29 lok.30
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domaleks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emag


 • Address : Bul.Ilinden 138/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro cist grup


 • Address : 11-ti Oktomvri 86 lok.17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:00

Euro Clean Group is a service for cleaning residential and business premises on the territory of Skopje and Republic of Macedonia.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1499756272_24.jpg?t=true&w=300&h=300

Garden inn residence


 • Address : Aco Shopov b.b. (Proleterska)
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Global ex (Global eks)


 • Address : Vasil Glavinov 3-1/1 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradski upravitel


 • Address : Todor Panica 5/2-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Habi dom


 • Address : Nikola Parapunov 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Имплементацијата на Економско-инвестицискиот план за Западен Балкан е клучот за постковид заздравување на нашата економија. Очекуваме многу нови иницијативи и ...
сите 39 | | | веќе видена

Од јануари до април вкупната реализација на капиталните расходи е 19,5 отсто, но ако се спореди со тој период од минатата година тие се повисоки за 51,5 отсто, ...
сите 18 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи, денеска оствари средба со новоименуваниот амбасадор ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel