Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Strumica
 • Tetovo
 • Prilep
 • Veles
 • Stip
 • Ohrid
 • Gostivar
 • Kavadarci
 • Kicevo
 • Valandovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Carpet, rugs & upholstery cleaning
 • Car washes
 • Housecleaning, office building & industrial cleaning services
 • Dry cleaners & dry cleaning services
 • Work on inaccessible place (work at height)
 • Residential And Business Facilities - Management And Maintenance
 • Carpets & Rugs
 • Tyre Repair & Retreading (Tires)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Carpet, rugs & upholstery cleaning


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneCards acceptedDelivery

Fksr Aldi


 • Address : Slavej planina 83
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:30

Highest quality carpet cleaning service.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1444397410_43.jpg?t=true&w=300&h=300

Baleza


 • Address : Murat Baftijari 75
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baleza


 • Address : Ilindenska 197
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat - Sun from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Carpet clean


 • Address : V.S.Bato б.б.
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sat from 08:00 to 16:00 • Sun from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrozenit


 • Address : Vojvodinska 31
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7901 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Algog


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) 24
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amel MDGK


 • Address : bul.Ilinden 186
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Cleaning


 • Address : ul.10, s.Saraj 49
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BK Plast


 • Address : ul.4, s.Ljubin 14
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Babilon


 • Address : Partizanska 8
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bapal


 • Address : Nikola Parapunov С-3/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel lotos Nestorovski


 • Address : Skupi 5-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bigor Klining/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bimbo FM


 • Address : Tosho Daskalo 20
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bodan-Bobi


 • Address : Boris Budzhevski 9
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buba Mara/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bubo


 • Address : Kliment Ohridski 82
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Address : Vasil Brklevski, s.Gorno Orizari 8
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daka Pcc


 • Address : Maksut Sadik 15-а
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во што ќе пазарат граѓаните од први декември кога ќе бидат забранети сегашните пластични кеси и ќе се користат исклучиво биоразградливи кои ќе чинат 15 денари? ...
сите 9 | | | веќе видена

Огромен дел од населението во земјава се соочува со егзистенцијални проблеми, половина милион преживува со по 150 денари на ден, а безидејноста на власта да се ...
сите 19 | | | веќе видена

Како резултат на миграциите во и надвор од земјата, повеќе од половина од компаниите во Македонија се соочуваат со проблем на задржување на работната сила на ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Скопје станува многу динамичен град со голем потенцијал за напредок и просперитет, а овој октомври ја добива својата нова шопинг ...
сите 7 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Најголемата корпоративна полиса издадена во земјава покрива максимална штета до износ од 1,26 милијарди евра. Кај каско осигурувањето ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel