Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
 • Bitola
 • Kumanovo
 • Stip
 • Prilep
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Real estate (property management) - estate agency
 • Housecleaning, office building & industrial cleaning services
 • Residential and business facilities - management and maintenance
Повеќе филтриПомалку филтри

Real estate (property management) - estate agency по градови

Bitola Kavadarci Kicevo Kocani Kumanovo Ohrid Prilep Skopje Stip Strumica Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Real estate (property management) - estate agency

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

AD za izgradba i stopanisuvanje so stanben prostor i so deloven prostor od znacenje za R.Makedonija-Veles


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) 19
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AD za izgradba i stopanisuvanje so stanben prostor i so deloven prostor od znacenje za Republikata-Kavadarci


 • Address : Balkanska 4
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AD za izgradba i stopanisuvanje so stanben prostor i so deloven prostor od znacenje za Republikata-Prilep


 • Address : Brakja Lameski b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AD za izgradba i stopanisuvanje so stanben prostor i so deloven prostor od znacenje za Republikata-Skopje


 • Address : Orce Nikolov 138, p.fah 474
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AD za izgradba i stopanisuvanje so stanben prostor i so deloven prostor od znacenje za Republikata-Stip


 • Address : Vancho Prke 98
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AD za stopanisuvanje so deloven prostor vo drzavna sopstvenost-rabotna edinica Prilep


 • Address : bul.Goce Delchev 49
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andoteh


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo (Rudi Chajevac) 12-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

Реновирање и одржување на Вашиот дом. Се грижиме за безбедноста и сигурноста на Вашето домувањe.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1456565487_53.png?t=true&w=300&h=300

Asura facility management/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JSC for management of state-owned business premises - Skopje


 • Address : Stale Popov 9 mezanin lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Management of commercial properties (Стопанисување со деловен простор)


 • Address : Alekso Demnievski 3
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Откако коалицијата на ВМРО-ДПМНЕ во својата изборна програма „Платформа 1198“ најави реорганизација на министерства, во која планира да го префрли туризмот од ...
сите 5 | | | веќе видена

Анализа на срски Форбс Санкциите по инвазијата на Украина ја зголемија вредноста на танкерите, зголемувајќи го богатството на поморските моќници на рекордно ...
сите 13 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 68 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel