Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Psikiatër
 • Neuro psikiatria
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Psikologë dhe këshilltore psikologjike
 • Psikiatri - ente psikiatrike
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Psikoterapi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Psikiatër

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Qendra për shëndet familjar Helio Medika 2


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 59-b-10/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

Trajtim nga varësia prej drogës dhe alkoolit; Terapi gjithëpërfshirëse me problem me ushqimin; Trajtim bashkëkohor i stresit dhe krizës

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b7b172a9b4927cd4a8afdde8a9f9f605.jpg?t=true&w=300&h=300

D-r CedoKategoritë:

psikiatër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kljusev Ljudmil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Sllishkoviq Zoran


 • Adresa: Roza Petrova 101
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈10737 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Kategoritë:

psikiatër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Tatjana Takasmanova SokolovskaKategoritë:

psikiatër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Gramov


 • Adresa: Venjamin Maçukovski 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

  

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654677519_64.jpg?t=true&w=300&h=300

Dr. Pavllov


 • Adresa: 11 Tetori 24-1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Tina Temelkovska


 • Adresa: Vasil Gjorgov 31/1 lok.20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha nga 11:00 deri më 19:00 • Ma - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

psikiatër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Zora Mitiq


 • Adresa: Orce Nikollov 204/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

psikiatër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ego Medika


 • Adresa: Titova Mitrovaçka 6/3
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10687 км

Kategoritë:

psikiatër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Limine


 • Adresa: 11 Tetori 21/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:30 deri më 19:00 • Pr nga 09:30 deri më 13:00

*од понеделник до четврток пауза од 13:30 - 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mandala


 • Adresa: Prashka 13-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika


 • Adresa: Vanço Kitanov 19
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10791 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MogilevskiKategoritë:

psikiatër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neuromedika - Qendër


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Neuromedika është poliklinika e parë private në R. e Maqedonisë, e cila punon me sukses prej 27 vitesh. Ajo u mundëson të gjithë pacientëve shërbim shëndetësor primar dhe sekondar. Nëpërmjet investimeve të vazhdueshme ajo kontribuon në përmirësimin e cilësisë së shërbimeve. Një theks i veçantë i punës së Neuromedikas është vendosur në shërbimin e plotë mjekësor 24 orësh, duke përfshirë vizitat shtëpiake nga ana e ekipit tonë mjekësor.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960861_74.jpg?t=true&w=300&h=300

Prim.Dr.Snezhana Strezoska


 • Adresa: Galiçica 80-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10737 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:30

Пауза: Пон-Пет 13:30-18:30ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psihomodus LM


 • Adresa: Fetka Naskova A-11 deloven prostor 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 15:00

Punë me fëmijë; punë me adoleshent; punë me çifte bashkëshortore; punë me familje;...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e5d3b64d786f6773ed205665615b5d31.jpg?t=true&w=300&h=300

Psikiatria -Ambulanca


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Diagnostike


 • Adresa: Vasil Gllavinov, gradski zid 3 blok 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i Përgjithshëm i Qytetit 8 Shtatori-PsihijatriaKategoritë:

psikiatër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Утре регулаторната комисија за енергетика се очекува да ја објави новата цена на горивата. Информацијата за тоа дали ќе има промени во цените на бензинот и ...
сите 30 | | | веќе видена

Државната компанија што го превзема работењето на топланите во Скопје преку соопштение сподели дека е избран понудувач што ќе обезбеди гас за февруари, но ...
сите 197 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj