Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Gostivar
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rentgen - inçizim
 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
 • Radiografi dentare (radiografi panoramike)
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca Stomatologjike
 • Rezonancë Magnetike
 • Poliklinika
 • Tomografi Kompjuterike
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Ordinanca Radiologjike
 • Laboratore Teknike Për Dhëmbë
 • Shtëpi Shëndeti Dhe Ente
 • Qendra Diagnostike
 • Ordinanca Ortopedike
 • Laboratore Diagnostike
 • Mjekësia Estetike
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Spitale
 • Vizitë Shtëpiake
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Rentgen - inçizim

Qendra Diagnostike


 • Adresa: Vasil Gllavinov, gradski zid 3 blok 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rentgen Institut - shalter


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

Kategoritë:

rentgen - inçizim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rentgen- qendra urgjente


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romedika


 • Adresa: Belliçica 41
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10678 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i përgjitshëm-KoçanëKategoritë:

rentgen - inçizim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali klinik Shtip-Rentgen


 • Adresa: Luben Ivanov 25
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali univerziteti për sëmundje kirurgjikale Shën Naumi i Ohrit-Radiodiagnostics-XKategoritë:

rentgen - inçizim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

USA


 • Adresa: Svetozar Pepovski 71
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10678 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

rentgen - inçizim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Кинеската Baidu Inc во вторникот соопшти дека ќе го заврши внатрешното тестирање на проектот во стилот на ChatGPT, наречен „Ernie ...
сите 33 | | | веќе видена

Денеска Zoom ги објави плановите за отпуштање на околу 1.300 работници, или 15 отсто од својата работна сила, според блог пост на веб-страницата на ...
сите 20 | | | веќе видена

Поради наглиот и голем пад на температурата во неделата на 5 февруари во вечерните часови споредено со претходните денови драстично се зголеми вкупната ...
сите 54 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj