Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Manastir
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qendra informative
 • Organizata joqeveritare
 • Kompani dhe institucione financiare
 • Sigurim pensional
 • Telefona të rëndësishëm
 • Fonde
 • Fonde Dhe Kompani Pensionale
 • Viza Udhëtimi - Marrje
 • Vetëqeverisja Lokale Dhe Komunat
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Sigurim Dhe Kompani Sigurimi
 • Ndihmë Juridike Dhe Shërbime Juridike
 • Aeroporte Dhe Shërbime Aeroporti
 • Осигурување - Доброволно Пензиско (Трет Столб)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Qendra informative

Medikal Karaxhi turs


 • Adresa: Bane Andreev Ronkata 2
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mikrosoft Centar


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

qendra informative

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oda Ekonomike e Maqedonisë


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Organizata e Konsumatorëve të Maqedonisë


 • Adresa: Divizioni i 50-të 10-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Porta e hapur-La strada


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Informative Inovative Europiane e Maqedonisë


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qendra informative

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Komuniteti në Strugë


 • Adresa: Vllado Malleski p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra e sherbimit civil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra informative e Maqedonisë


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 73
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra informative e Unionit Europian


 • Adresa: bul.Kiril dhe Metodij (M.H.Jasmin) 52-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra informative për të rinjë


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 7-5/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim-Info qendra/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për informim të qytetarëve-Komuna Karposh


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км

Kategoritë:

qendra informative

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për zhvillim të rajonit të Pellagonisë


 • Adresa: Tomaki Dimitriovski 7
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qendra informative

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qyteti Shkup 24 info/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SAVA pensionale


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spektar-Qendra informative qytetare


 • Adresa: Radanski Pat 195
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9490 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stopanska Banka SHA-Shkup-qendra e kontaktit


 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

qendra informative

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

ЕСМ Продажба го добила тендерот за сите основни училишта во Општина Центар затоа што дала најниска понуда за провизија. Но, провизијата на државната ЕСМ ...
сите 16 | | | веќе видена

Од Mastercard најавуваат дека од 2030 година треба да воведат големи новини за корисниците. Од европските корисници повеќе нема да се бара рачно да ги ...
сите 8 | | | веќе видена

Зеленчукот и овошјето најчесто се продаваат на килограм, а дел од производите повремено се нудат и на парче. Ова се случува со тиквиците, модрите патлиџани, ...
сите 3 | | | веќе видена

Во просек по 59.000 денари, или 965 евра месечна нето плата добивале 58 вработени во Развојна банка на РСМ, државен кредитор кој не работи со депозити, туку ...
сите 19 | | | веќе видена

Студио Модерна - Продажбата на ТВ е дел од деловното царство на еден од најпознатите словенечки претприемачи, Санди Чешек, кој не успеа да се опорави од ...
сите 3 | | | веќе видена

И покрај тоа што летната сезона сè уште не е во полн ек, работодавците од овие простори објавија огласи за барање сезонски работници на почетокот на април. ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj