Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Punësim - zyra punësimi

Qendra për Punësim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Punësim


 • Adresa: 1 Maji 36
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10792 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Punësim


 • Adresa: Filipi i Dyte, (Marshall Tito) f.Krivogashtan p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10740 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti për Punësim


 • Adresa: Velko Vllahoviq 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈10737 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lumo-HRMK


 • Adresa: Hristo Tatarçev 2
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: bul.Çlirimi 39
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈10707 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: 7 Shtatori 74
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10763 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: Boris Karpuzov 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10813 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈10745 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: Partizanska 10
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈10719 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: Brigadat Proletare p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: 4 Korriku 5
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈10799 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: bul.Maqedonia p.n.
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈10748 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për Punësim


 • Adresa: Nikolla Gjurkoviq 10
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈10733 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Извршниот директор на JPMorgan Chase, Џејми Димон, е загрижен дека американската економија може да се соочи со повторување на проблемите што ја осакатија ...
сите 39 | | | веќе видена

Најголемите ланци малопродажни маркети за стоки од широка потрошувачка, заедно лани оствариле нето добивка од повеќе од 35 милиони евра, покажуваат податоците ...
сите 22 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена

Секој вторник и петок оградениот простор кај „Технометал Вардар“ во скопската населба Маџари оживува и пулсира како и секој бувјак во светот. И ако за ...
сите 3 | | | веќе видена

Во Европа годишно се произведуваат од 11 до 12 милиони тони јаболка. Полска е традиционално најголемиот производител со околу 3,5 до четири милиони тони, а ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj