Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Makedonski Brod
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sigurim pensional
 • Fonde
 • Fonde dhe kompani pensionale
 • Sigurim dhe kompani sigurimi
 • Qendra informative
 • Kompani Dhe Institucione Financiare
 • Agjenci Shtetërore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sigurim pensional

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Agjensioni për mbikëqyrje të financimit kapital të sigurimit pensional MAPAS


 • Adresa: Stiv Naumov 100 (Leningradska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

MAPAS për mbikëqyrjen e finansimit kapital të sigurimit pensional është e themeluar për kryerjen e mbikëqyrjes të punës së fondeve pensionale me qëllim për të mbrojtur interesаt e anëtarëve të fondeve pensionale (persona të siguruar).


Fondi për SPIM-Tetovë


 • Adresa: Iliria 80
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Sigurimi Uniqa


 • Adresa: Ilindeni 51-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Fondi i PIOM(vlerësimi i aftësisë së punës)


 • Adresa: Varshavska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Fondi i sigurimit pensional dhe invalidor të Maqedonisë (Fondi për SPIM)


 • Adresa: Vlladimir Komarov 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Fondi për SPIM-Berovë


 • Adresa: Mlladinski kej 4
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈9515 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Fondi për SPIM-Bitola


 • Adresa: Stollarska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км

Fondi për SPIM-Dellçevë


 • Adresa: Kej i Çlirimit p.n.
 • Vendi: Dellçevë

Fondi për SPIM-Demir Hisar


 • Adresa: Bitollska p.n.
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈9510 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Fondi për SPIM-Dibër


 • Adresa: 8 Shtatori 15
 • Vendi: Dibër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Fondi për SPIM-Gjevgjeli


 • Adresa: 7 Nëntori p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км

Fondi për SPIM-Gostivar


 • Adresa: Borçe Jovanoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈9443 км

Fondi për SPIM-Koçanë


 • Adresa: Dimitar Vllahov 5
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Fondi për SPIM-Kratovë


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Kratovë

Fondi për SPIM-Kriva Pallankë


 • Adresa: Nikolla Teslla p.n.
 • Vendi: Kriva Pallankë

Fondi për SPIM-Krushevë


 • Adresa: Shulla Mina 20
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈9497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Fondi për SPIM-Kërçovë


 • Adresa: Mirko Milevski 23
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈9473 км

Fondi për SPIM-Makedonski Brod


 • Adresa: Dimitar Vllahov 4
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈9482 км

Mapa

Делегацијата на германското стопанство во државава ја поздравува одлуката на Владата за прологирање на прогресивното оданочување. Оттаму денеска информираа ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj