Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Tetovë
 • Koçanë
 • Strugë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Probistip
 • Veles
 • Shën Nikollë
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Mavrovë
 • Kavadar
 • Radovis
 • Kriva Pallankë
 • Gostivar
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vetëqeverisja lokale dhe komunat
 • Qendra informative
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Vetëqeverisja lokale dhe komunat

Komuna Bogovinë


 • Adresa: Skënderbeu p.n., fahu p.1220
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuna Bërvenicë


 • Adresa: f.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuna Jegunovcë


 • Adresa: f.Jegunovcë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuna Tearcë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuna Tetovë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuna Zhelinë


 • Adresa: f.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7401 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Këshilli i komunës Tearcë


 • Adresa: f.Tearcë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BNJVL-Bashkësia e Njësive të Vetqeverisjes Lokale të RM-së


 • Adresa: Kopenhagenska 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Lokale


 • Adresa: Sando Masev 1
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Lokale-Drsllajcë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Lokale-Karposh 1


 • Adresa: Ivan Agovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Lokale-Karposh 2


 • Adresa: Branisllav Nushiq 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Lokale-Podgorci


 • Adresa: f.Podgorc
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Lokale-Veleshtë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Lokale-Vevçani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Departamenti për Çështje Financiare - Komunë f.Zërnovcë


 • Adresa: Ilindenska, f.Zërnovcë p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gazi Babë-Sektori për Urbanizëm, Planifikim Hapësinorë dhe Mbrojtje të Ambientit Jetësor, Veprimtari komunale dhe Rregullim i tokës ndërtimore


 • Adresa: Arhimedova 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grad Shkup-komunalna taksa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KL 11 Tetori - tvrda gradba


 • Adresa: Gjorgji Sugare 16 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KL Bardhovcë


 • Adresa: rr.10, f.Bardhovcë p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Аргентинската централна банка ја зголеми референтната каматна стапка за 950 базични поени, поттикнати од високата инфлација. Земјата се бори да ја задржи ...
сите 33 | | | веќе видена

Врз основа на неревидираните финансиски извештаи за првите шест месеци од 2022 година Шпаркасе Лизинг Доо Скопје оствари силни перформанси во сите сегменти на ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj