Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Psikoterapi
 • Psikologë dhe këshilltore psikologjike
 • Psikiatri - këshilltore psikologjike për fëmijë dhe të rinj
 • Këshilltore
 • Neuro psikiatria
 • Psikiatër
 • Logopedë
 • Qendra Edukimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Psikoterapi по градови

Kavadar Prilep Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Psikoterapi

Amigdala


 • Adresa: Aminta III 73-1/3 (Lleninova)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Центарот е професионално ориентирано здружение на психолози, психотерапевти, едукатори, други професионалци, како и студенти во сферата на менталното здравје на човекот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563264728_76.png?t=true&w=300&h=300

Bojana Moj Psiholog


 • Adresa: Hristo Smirnenski 42-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Curakova Vera


 • Adresa: Nikola Trimpare 4/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kostic Zarko


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

psikoterapi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Rubina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esencija


 • Adresa: Pushkinova 1-2/23
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

psikoterapi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gaspar Neurofeedback


 • Adresa: Millan Markoviq 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gestalt centar - Aspekti, Trening Institut "Mladen Kostikj"


 • Adresa: Nënë Tereza 44 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hipnoterapija


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

psikoterapi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalinka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kognicija


 • Adresa: Pariska 24/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Mr nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mandala


 • Adresa: Praska 13-1/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neokotreks


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 11-1/25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psikologjike qendra - Anima


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 87-2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 20:00

Animacion Qendra për zhvillim personal, arsim dhe psikoterapi është krijuar nga një grup psikologësh dhe psikoterapistësh që duan të kontribuojnë në përhapjen e psikologjisë dhe psikoterapisë në Republikën e Maqedonisë dhe më gjerë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505204077_54.jpg?t=true&w=300&h=300

Stefanoviq Sanja


 • Adresa: Nikolla Rusinski 29/18
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar Sinteza-Larisa


 • Adresa: Goce Dellçev 14/2-5
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kogitacio Racionalis


 • Adresa: Dostoevski 47
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Секторот туризам е еден од најпогодените сектори во периодот на пандемијата, за нашите државјани се затворени границите на речиси ...
сите 100 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 49 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, и директорката на Управата за јавни приходи, Сања Лукаревска, денеска остварија работна средба на која ...
сите 53 | | | веќе видена

Асоцијацијата за е-трговија, повикувајќи се на податоци објавени од Народната банка, објави дека во текот на 2020 година граѓаните на Македонија реализирале ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj