Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Vinicë
 • Tetovë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Psikologë dhe këshilltore psikologjike
 • Psikoterapi
 • Këshilltore
 • Qendra edukimi
 • Psikiatër
 • Neuro Psikiatria
 • Psikiatri - Këshilltore Psikologjike Për Fëmijë Dhe Të Rinj
 • Këshilltore - Martesore
 • Psikiatri - Ente Psikiatrike
 • Logopedë
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Këshilltore Për Të Varur Nga Droga
 • Këshilltore Për Të Varur Nga Alkooli
 • Organizata Joqeveritare
 • Masazh Terapeutik
 • Poliklinika
 • Ordinanca Pediatrike
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Parashikues - Fallxhorë
 • Shoqata
Повеќе филтриПомалку филтри

Psikologë dhe këshilltore psikologjike по градови

Kavadar Kumanovë Manastir Prilep Shkup Strumicë Tetovë Vinicë

Радиус (100км)

Psikologë dhe këshilltore psikologjike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Potencijal-V Centar za samoaktualizacija


 • Adresa: Blagoja Strackov 6/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Qendra për Vetëaktualizim "POTENCIAL-V" SHPKNJL Shkup është qendër psikologjike që synon rritjen dhe zhvillimin personal të personit dhe ta ndihmojë atë në përpjekjet për aktualizimin e potencialeve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695204152_84.png?t=true&w=300&h=300
Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Qendra për shëndet familjar Helio Medika 2


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 59-b-10/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

Trajtim nga varësia prej drogës dhe alkoolit; Terapi gjithëpërfshirëse me problem me ushqimin; Trajtim bashkëkohor i stresit dhe krizës

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b7b172a9b4927cd4a8afdde8a9f9f605.jpg?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Psikologjike qendra - Anima


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 87-2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 20:00

Animacion Qendra për zhvillim personal, arsim dhe psikoterapi është krijuar nga një grup psikologësh dhe psikoterapistësh që duan të kontribuojnë në përhapjen e psikologjisë dhe psikoterapisë në Republikën e Maqedonisë dhe më gjerë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505204077_54.jpg?t=true&w=300&h=300
Transport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Qendra për shëndetin mendor Dora


 • Adresa: Razlovecko vostanie 4-7/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Qendra për Psikologji të Aplikuar "Dora" ofron shërbime psikologjike që i referohen: fëmijëve të moshës shkollore, adoleshentëve dhe popullatës së rritur.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1453890638_67.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Qendra psikologjike Alternativa


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 65
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

QENDRA PSIKOLOGJIKE QENDRA ALTERNATIVE PËR PSIKOTERAPI, PSIKODIAGNOSTIKË, KËSHILLIM DHE EDUKIM

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/58e6dd8a91d10571a1941a3dfa0dcdfa.jpg?t=true&w=300&h=300

BrainARCЦентар за советување. Консултантска канцеларија за детска и адолесцентна психијатрија

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700220753_67.png?t=true&w=300&h=300
ParkingTransport publikWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Gestalt centar - Aspekti, Trening Institut "Mladen Kostikj"


 • Adresa: Palmiro Toljati 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

Qendra Gestalt - Aspektet, Instituti i Trajnimit "Mladen Kostiq" është një institut për trajnimin Gestalt, arsimin dhe psikoterapi.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505310081_93.png?t=true&w=300&h=300

Papillon


 • Adresa: rr.180 18/2
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psychalb/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigdala


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 73-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angelovska Katerina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozilak


 • Adresa: Vlatko Milenkovski 39/3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar Sinteza-Larisa


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 14-2/5
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Bellevska Diana


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 64-B-3/1-2-M
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Georgieva Zvezdana


 • Adresa: Jurij Gagarin 54-5/2-4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Arsovska (Karanfilova) Marija - Anthropos


 • Adresa: Nju Delhiska 2-2/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Rubina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EU Medika plus


 • Adresa: Orce Nikollov 145/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Embra corporation


 • Adresa: Drenak 4-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gaspar Centar


 • Adresa: Millan Markoviq 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gaspar Neurofeedback


 • Adresa: Millan Markoviq 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gestalt centar - Aspekti, Trening Institut "Mladen Kostikj"


 • Adresa: Marshal Tito 127
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imago self- Mr. Millka Ollolloska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalinka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kogitacio Racionalis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kognicija


 • Adresa: Pariska 24/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Mr nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат нема да го чека утрешниот ден, односно целосното завршување на одлуките, туку како и до сега, во континуитет, така и денес ...
сите 93 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Дваесет водечки технолошки компании меѓу кои и Мајкрософт, Мета, Гугл, Х, Амазон и OpenAI ветија дека ќе помогнат во спречувањето на ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj