Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Veles
 • Probistip
 • Tetovë
 • Prilep
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pllaka përkujtimore - punim
 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Varrime - shërbime
 • Varrime - pajisje
 • Shkallë - punime
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Gurëgdhendës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pllaka përkujtimore - punim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Astor


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 76
 • Vendi: Kumanovë

Изработка на споменици со првокласен квалитет и по најдобра цена.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634812843_11.png?t=true&w=300&h=300

Drabi Komerc


 • Adresa: Boca Ivanova 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:30

Изработка и одржување на сите видови споменици скалници, кујни, окапници, вазни и маси.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649414952_17.png?t=true&w=300&h=300

Granit Ing Group


 • Adresa: f.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9431 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Granit Ing është një kompani gjigande në tregun maqedonas me prodhim dhe përpunim të kualitetit të lartë të granitit dhe mermerit, që ka ekzistuar që nga vitet '90 e deri më sot.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405331276_45.png?t=true&w=300&h=300

Mermer i Granit Besimi


 • Adresa: rr.1, f.Arnakija 43
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apkan Kompani


 • Adresa: Vanço Angellov p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈9470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balisimo


 • Adresa: f.Kërklinë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9531 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Butel AD


 • Adresa: Llazar Tërpovski 61-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 16:00

Акционерско друштво за погребни и придружни активности

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635409023_95.png?t=true&w=300&h=300

Butel varrime sherbime AD


 • Adresa: Llazar Tërpovski 67-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км

Лиценциран оператор за погребални услуги

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/17661856aa453626885fbb1f444a9ad9.jpg?t=true&w=300&h=300

Dial-Dam/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El Moni


 • Adresa: Rruga Magjistrale 52
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈9474 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Estetik Mermer


 • Adresa: Velko Vllahoviq p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈9465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Mozaik


 • Adresa: Belliçica p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flo-art


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) 56/2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gramer


 • Adresa: Prohor Pçinski 83
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈9480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran-prom


 • Adresa: lagja Domaçki Doll 43
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈9447 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran-prom


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Një kompani e licencuar në të cilën ju merrni një GARANCIE TË SHKRUAR për mjeshtërinë e përgjithshme. Trajtimi i mermerit dhe granitit. Marrja e kuzhinave, shkallëve, shkallëve, tarracave me burime, varreve, pajisjeve të plotë funerale dhe shërbimeve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1443527629_23.jpg?t=true&w=300&h=300

Granit-Prom


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9533 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gulevi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Impala


 • Adresa: Zona industriale, f.Moroishtë p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9495 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koce Fima


 • Adresa: f.Fole e Ulet
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:30 • Sh nga 16:00 deri më 18:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompanija Cvetkovic


 • Adresa: Korxhevska 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9448 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Изработка, монтажа и реставрација на секаков вид надгробни споменици и обележја

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662102597_74.png?t=true&w=300&h=300

Lion mermer


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 3/57
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Универзитетскиот професор Трајко Славевски во интервју за РСЕ денеска ја повика Народна банка како ценовно контролно тело да ја зголеми каматната стапка над 10 ...
сите 35 | | | веќе видена

Време зa читање: 7 минути Пред една недела, Банката на Англија ги зголеми каматните стапки за релативно скромни половина процентен поен за да се справи со ...
сите 67 | | | веќе видена

“Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да стане одржлива, модерна ...
сите 50 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj