Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Manastir
 • Strumicë
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Veles
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Shën Nikollë
 • Probistip
 • Kratovë
 • Kriva Pallankë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Pllaka përkujtimore - punim
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Gurë - tregti
 • Miniera
 • Gurëgdhendës
 • Shkallë - Punime
 • Oniks - Mermer
 • Pllaka
 • Xehe Dhe Xehtari
 • Varrime - Pajisje
 • Patundshmëri - Tregti
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Mozaik, Teraco Dhe Montim Të Granolitit
 • Varrime - Shërbime
 • Qeramikë - Produkte
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Fasada - Materiale Dhe Realizim
 • Mermer - Makina Për Përpunim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Union stouns Granite & Marble


 • Adresa: Stakllara p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7401 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 13:00

Përpunim i granitit dhe mermerit. Punim kuzhinash, ballkone, shkallë, pllaka varresh, enterie, shatërvanë, përkujtimore, fasada

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

Ri-Ep


 • Adresa: Goce Dellçev 169
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Ri-Ep është një kompani që zotëron një minierë travertine dhe dy fabrika përpunimi.

Reka granit


 • Adresa: Lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar

Во Река Гранит можете да најдете се што ви треба. Продукти од гранит и мермер со највисок квалитет.

ParkingWi-Fi Zonë

Euro Granit


 • Adresa: Zona industriale
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7401 км

Euro Granit është një kompani që importon mermer dhe granit nga Italia, India dhe Turqia.

Kombinati i Mermerit


 • Adresa: Krushevski pat p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

MERMEREN KOMBINAT SHA – Prilep është lider global në ekstrakcionin dhe prodhimin e mermerit të bardhë si bora.

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Euromer


 • Adresa: Rr.2 nr.6, Lagja Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Euromer është një kompani që merret me prodhimin e monumenteve nga mermeri mozaik dhe granit, si dhe prodhimin dhe prodhimin e produkteve mermer dhe granit.

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Mar Moe Graniti


 • Adresa: F.Leshok
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Granit Italian me cilësi të lartë. Klasa e parë.

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

Delta Stone


 • Adresa: Aleksandar Spirkoski Xhemo 14
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 15:30

Prezenca ynë në treg daton prej vitit 2006 dhe qëllimi kryesor është pajisja, përpunimi dhe prodhimi i produkteve nga mermeri dhe graniti, si – shkallë, dysheme, fasada, stole, kuzhina, banjo, lapidarë, fontana etj.

ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

Gran-prom


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Një kompani e licencuar në të cilën ju merrni një GARANCIE TË SHKRUAR për mjeshtërinë e përgjithshme. Trajtimi i mermerit dhe granitit. Marrja e kuzhinave, shkallëve, shkallëve, tarracave me burime, varreve, pajisjeve të plotë funerale dhe shërbimeve.

Punojmë 6 ditë në javë

Istok-Mermer


 • Adresa: F.Fole e Ulet
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Istok mermer është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është prerja, formimi dhe përfundimi i gurit të zbukuruar, mermerit dhe granitit.

ParkingDërgesë

Granit Ing Group


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7397 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Granit Ing është një kompani gjigande në tregun maqedonas me prodhim dhe përpunim të kualitetit të lartë të granitit dhe mermerit, që ka ekzistuar që nga vitet '90 e deri më sot.

ParkingPunojmë 7 ditë në javë

Misim kompani


 • Adresa: Autostrada Tetovë-Shkup
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 17:00

Lloje të ndryshme të: mermeri dhe graniti, shkallë complete, kënde për dritare, kuzhina dhe tavolina

Lami GroupКомпанијата ЛГ е горда на фактот дека е семеен бизнис кој се развил во текот на годините, почнувајќи од 1993 година, во стабилно, почитувано и препознатливо име на регионите каде што работиме. Базата на компанијата се наоѓа во Македонија, крстосницата за производство и преработка на мермер и гранит. Може да се каже, дека нашите клиенти имаат навистина софистицирано чувство за она што им е потребно во своите домови, деловни објекти, простории, и истите имаат голема палета на опции. Затоа, ние работиме најдобро со цел да го обезбедиме задоволството на клиентите што води кон долготрајна соработка и идно референцирање.


Allbin kompani AB


 • Adresa: F.Reçicë e Vogël p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Delfo Stone


 • Adresa: Rr.104, nr.89
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7401 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Kros Dekor


 • Adresa: Ilindeni 333
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

Nasko mermer i granit


 • Adresa: Van Vardarska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

Nju dajmond


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Tenokom


 • Adresa: f.Tenovë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

3M


 • Adresa: Rillski Kongres 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Apkan Kompani


 • Adresa: Vanço Angelov p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Arma Granit


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit p.n.
 • Vendi: Kumanovë

Balisimo


 • Adresa: F.Kërklinë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

Balkan Marble


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas 3 (Vasil Axhelarski)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Bek Granit


 • Adresa: Dobri dol Vrapçishte
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7400 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

Berisha's stone


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n. (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj