Butel varrime sherbime AD


 • Adresa: Llazar Tërpovski 67-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/17661856aa453626885fbb1f444a9ad9.jpg?t=true&w=300&h=300


  Foto nga vendndodhja
  Shoqëria aksionare për tregti me pakicë dhe shumicë me pajisje dhe shërbime funerale BUTEL SHËRBIMI FUNERAL Shkup në funksionimin afatgjatë është dëshmuar si operatori më i mirë funeral.

  Me të gjithë përvojën, sigurohuni që të keni zgjedhur një operator që do t'ju ndihmojë të organizoni me dinjitet përshëndetjen e fundit.

  Duke u nisur nga fakti se vdekja ndodh papritur dhe shumica e qytetarëve që përballen me vdekjen në atë moment janë të hutuar, kështu që BUTEL SHËRBIMI FUNERAL do të kujdeset që të thjeshtojë procedurën, të shpjegojë në detaje dhe të organizojë një varrim duke marrë parasysh devotshmërinë e të ndjerit dhe ndjenjat e njerëzve të dashur.

  Shërbime funerali:

  - Organizim i plotë i funeralit
  - Shitje e pajisjeve funerale
  - Tualet i të ndjerit
  - Transport i të vdekurve brenda dhe jashtë vendit
  - Kurora, qirinj, peshqirë
  - Muzikë funerale
  - Gërmim/varrim në të gjitha varrezat në territorin e R. së Maqedonisë së Veriut
  - Angazhim i personi klerik për varrim
  - Tenda, tavolina për nevoja funerale/përkujtimore
  - Katering

  BUTEL SHËRBIMI FUNERAL bën dhe monton monumente nga materiale të ndryshme, mbishkrime, fotografi dhe të gjitha elementet shtesë për rregullimin e varreve.
  më shumë
  Foto nga vendndodhja
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj