Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Stip
 • Manastir
 • Strugë
 • Kriva Pallankë
 • Koçanë
 • Veles
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Varrime - pajisje
 • Varrime - shërbime
 • Mermer dhe granit - prodhim dhe tregti
 • Pllaka përkujtimore - punim
 • Telefona të rëndësishëm
 • Varreza Dhe Kapella
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Varrime - pajisje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

24 orë

Veçen Dom


 • Adresa: Vanço Mickov 2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Ndërmarrje të licencuara për funeralin, shërbimet dhe pajisjet funerale.

24 orë

Bozhja Zhellba


 • Adresa: Boris Sarafov 36 (4 Korriku)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Agjencia Profesionale e Funeraleve "Dëshira e Perëndisë Angelovski 94"


Den i noq


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 381
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Miren son


 • Adresa: Prohor Pçinski 4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

2M-2B kom


 • Adresa: Vasko Karangelleski 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7479 км

BOBI-M


 • Adresa: Stojan Arsov 2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

Bel Fast


 • Adresa: Filipi i Dyte 57, (Marshall Tito), f.Krivogashtan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7460 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

Kategoritë:

varrime - pajisje

Bell fast


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 128
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

varrime - pajisje

Boj mill


 • Adresa: Ratko Minev 97
 • Vendi: Kriva Pallankë

Kategoritë:

varrime - pajisje

Bozhji mir


 • Adresa: Butellska 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

“БОЖЈИ МИР“ е ЛИЦЕНЦИРАН ПОГРЕБЕН ОПЕРАТОР кој што ви понудува и извршува комплетно и достоинствено погребение.

Ekostep


 • Adresa: Nikolla Teslla 137
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7434 км

Estia kofins


 • Adresa: Zona Industriale 52
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7490 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kategoritë:

varrime - pajisje

Garden Nova


 • Adresa: Rudniçka 39
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

varrime - pajisje

Gran-prom


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 54
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Një kompani e licencuar në të cilën ju merrni një GARANCIE TË SHKRUAR për mjeshtërinë e përgjithshme. Trajtimi i mermerit dhe granitit. Marrja e kuzhinave, shkallëve, shkallëve, tarracave me burime, varreve, pajisjeve të plotë funerale dhe shërbimeve.

Instituti ndërkombëtar i varrimit


 • Adresa: F.Llazhan
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kasper Kompani


 • Adresa: Filipi i Dyte 148
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Mapa

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 44 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj