Пребарувањето е оптимизирано за Kërçovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Krushevë
 • Veles
 • Manastir
 • Prilep
 • Stip
 • Kavadar
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Varreza dhe kapella
 • Ndërmarrje publike
 • Varrime - shërbime
 • Ndërmarrje komunale
 • Kisha ortodokse
 • Varrime - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Varreza dhe kapella

Muslimanski grobishta


 • Adresa: 22 Dhjetori p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7850 км

Varrezat e reja të qytetit


 • Adresa: Ruga magjistrale - Kërçovë - Ohrid
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км

Boshava


 • Adresa: Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Demir Kapija
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Butel


 • Adresa: Llazar Tërpovski 67-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Gradski Grobishta


 • Adresa: Vanço Angellov p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7895 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kamnik-Varreza


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00

Kapela e qytetit


 • Adresa: Varrezat të qytetit
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kapela e qytetit


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км

Komuna


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7880 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:30 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Komunalec-Kavadarci


 • Adresa: Bell Kamen p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Pastërti dhe Gjelbërim


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 30
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Shtip-Kapela e qytetit


 • Adresa: Ribnik p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Shën NikollaShën TroicaUjësjellës


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Varreza DraçevëMapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи