Butel AD

Punojmë 7 ditë në javë

  • Adresa: Llazar Tërpovski 61-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 02 2041502
  • Faksi: 02 2612060
  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1635409023_95.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania është themeluar nga Kuvendi i Qytetit të Shkupit në vitin 1952 si "Administratë për funerale dhe varreza".

25 vjet më vonë u quajt “Organizata e Punës Komunale”. Në vitin 1991, sipas rregulloreve pozitive ligjore, u shndërrua në Shoqëri aksionare BUTEL për veprimtari funerale dhe përcjellëse - Shkup.

Që atëherë, është arritur zhvillim dinamik me standardet evropiane për ekzekutim cilësor të qëllimeve dhe detyrave të përcaktuara.

Shërbimet:


- Ndarje e varrit
- Lëshimi i miratimeve për varrimin e një operatori
- Mbajtja e evidencës të varrezave dhe shërbimeve që kanë të bëjnë me evidencën e varreve
- Lëshimi i miratimeve për ndërtimin e një monumenti në gdhendje në gur
- Kryerja e shërbimeve të tjera lidhur me mirëmbajtjen e varrezave
- Mbledhja e tarifave lidhur me varrezat dhe vend varret
- Mirëmbajtje e higjienës komunale
- Mirëmbajtje e gjelbërimit
- Mirëmbajtje e rrjetit të ujësjellësit dhe ndriçimit
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj