Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Shën Nikollë
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Probistip
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Tetovë
 • Strugë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Varrime - shërbime
 • Varrime - pajisje
 • Ndërmarrje komunale
 • Pllaka përkujtimore - punim
 • Varreza dhe kapella
 • Mermer Dhe Granit - Prodhim Dhe Tregti
 • Pastrim - Makina Dhe Pajisje
 • Kabina Toaleti
 • Parqe Dhe Gjelbërim - Rregullim Dhe Mirëmbajtje
 • Gropa Septike - Gërmim Dhe Ndërtim
 • Telefona Të Rëndësishëm
 • Gropa Septike – Pastrim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Varrime - shërbime

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

24 orë

Veçen Dom


 • Adresa: Vanço Mickov 2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Ndërmarrje të licencuara për funeralin, shërbimet dhe pajisjet funerale.

24 orëAir-kondicioner

Bozhji mir


 • Adresa: Butellska 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

“БОЖЈИ МИР“ е ЛИЦЕНЦИРАН ПОГРЕБЕН ОПЕРАТОР кој што ви понудува и извршува комплетно и достоинствено погребение.


Den i noq


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 381
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км

Miren son


 • Adresa: Prohor Pçinski 4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км

2M-2B kom


 • Adresa: Vasko Karangelleski 3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км

BOBI-M


 • Adresa: Stojan Arsov 2
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км

Biser Ibr


 • Adresa: Jordan Stojanov 6
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7901 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Bozhja Zhellba


 • Adresa: Boris Sarafov 36 (4 Korriku)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Agjencia Profesionale e Funeraleve "Dëshira e Perëndisë Angelovski 94"

Bran


 • Adresa: Rr.1 nr.63, f.Kuçevisht
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7843 км

Brla Kompani


 • Adresa: F.Reçica p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Butel-naplaten punkt Centar


 • Adresa: Kiro Krstevski Platnik 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Dve Solzi


 • Adresa: Korpusi i 15-të 82
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

Ekostep


 • Adresa: Nikolla Teslla 137
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км

Er-RahatuEuromer


 • Adresa: Rr.2 nr.6, Lagja Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Euromer është një kompani që merret me prodhimin e monumenteve nga mermeri mozaik dhe granit, si dhe prodhimin dhe prodhimin e produkteve mermer dhe granit.

Gorica


 • Adresa: Rr.Industriale 8
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Северниот бран ја зафати и македонската валута, па така и дел од банкнотите ќе станат „северни“. Народната банка склучила договори за набавка на нови банкноти ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонска берза на официјалниот сајт го објави прегледот на финансиските податоци на котираните друштва за периодот 01.01-30.06.2019 година. Од вкупно 101 ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи