Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Strugë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Stiropor (tapë peshku)
 • Fasada - materiale dhe realizim
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ndërtimtari - materiale ndërtimi për izolim
 • Termoizolim
 • Izolim - Materiale
 • Panele Dekorative Muri
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Depo
 • Materiale Dekorative
 • Moleraj - Materiale Dhe Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Stiropor (tapë peshku) по градови

Kumanovë Kërçovë Prilep Shkup Strugë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Stiropor (tapë peshku)

Granprom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pofix


 • Adresa: Dereboj p.n., fahu p.39
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

1001 Group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan group


 • Adresa: 11 Nëntori 116
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7434 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ceti-As Kompani


 • Adresa: bul.Brigada Maqedono-Kosovare 3/34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dante dekor


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 13/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Digital Art


 • Adresa: Joska Jordanoski 102-a
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fragmat-mak


 • Adresa: Zona industriale, lagj. Karposh p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

FRAGMAT MAK është kompani e perzier slloveno – maqedone e cila merret me prodhimin e EPS (plastikë e zgjeruar) - stiropor.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667389443_81.png?t=true&w=300&h=300

Ing Luli Pevalit


 • Adresa: f.Llivada
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega dekor


 • Adresa: Zona industriale, Ivani dol
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mgd Grup


 • Adresa: f.Dobroshanл
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Partner Max/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stirohrom


 • Adresa: Dobre Ivanoski 27
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 115 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 185 | | | веќе видена

Земјава и Унгарија ќе се координираат во однос на преземањето активности за обезбедување на енергетска безбедност на двете земји и сигурност во снабдувањето со ...
сите 12 | | | веќе видена

Невработеноста во Германија порасна на 5,9% во ноември од 5,8% во октомври, објави денеска германската Федерална канцеларија за труд. Бројот на невработени во ...
сите 12 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 19 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj