Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Manastir
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Korniza dhe kornizim
 • Galeri arti
 • Qelq - përpunim
 • Pasqyra
 • Qelq - produkte prej qelqi dhe tregti
 • Pikturim - Materiale Për Piktura
 • Restaurim I Pikturave
 • Atelje
 • Pvc - Zdrukthëtari
 • Art - Vegla Artistike
 • Dyer Dhe Dritare Prej Alumini
 • Ikona
 • Art - Vepra Arti - Tregti
 • Dizajnues - Advertajzing Dhe Grafikë
 • Roleta Veneciane
 • Perde - Variolajt
 • Strehë Dhe Tenda
 • Shtypje Të Posterëve Dhe Fotografive
 • Rrjeta Mushkonjash
 • Filigrane
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Korniza dhe kornizim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување


M-Studio


 • Adresa: Aleksandar Zdravkoski 9
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

An-Ju


 • Adresa: Petre Filipovski Garkata 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

AnaGor


 • Adresa: Fronti Popullor 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Art Tajm


 • Adresa: Kryengritja e Karposhit 1/4 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Atelie Makarioski


 • Adresa: Ivan Millutinoviq 6
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Atelje 3D


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Avankor


 • Adresa: Borka Taleski 26-1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Baneli


 • Adresa: Dame Gruev 5 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Biser-94


 • Adresa: Vëllezërit Stavrevi 27
 • Vendi: Koçanë

Biser-94


 • Adresa: Bell Kamen 154/2
 • Vendi: Koçanë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Galeria Duo


 • Adresa: Shirok Sokak 113 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Galeria Martinoski


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 15 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 19:00

Дела на најзначајните македонски ликовни уметници. Продажба, откуп, проценка, реставрација, врамување, подароци, сувенири.

Galerija Martin


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 52-b lok.5 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Goblen


 • Adresa: Jane Sandanski 35
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:00

Пауза: Пон,Вто,Чет,Пет 12-17ч

Home Galery


 • Adresa: QT Gjorçe Petrov lok.8 llam.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 16:00

Ideal


 • Adresa: Kosturski Heroi p.n. (29 Nëntori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

Kasver-C


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 19, QT Skopjanka lok.53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:30

Kasver-C


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 15:00

Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 14 | | | веќе видена

Додека скенирачите на фискали сметки се „острат“ за новата тура пари кои треба да легнат на нивните трансакциски сметки, што се очекува во февруари, нејасно е ...
сите 10 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

За два месеца платформата Отворени финанси имала 203.605 прегледи од страна на 19 илјади корисници, кои просечно поминувале 7.07 минути, покажуваат податоците ...
сите 70 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj