Dena Kompani

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Shën Kliment Ohridski 8
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км

  • Telefon 2: 075 334311
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
    Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1501054126_73.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

DENA KOMPANI është jashtëzakonisht aktive në tregun e materialeve të ndërtimit, kryesisht për kryerjen e punëve përfundimtare të ndërtimtarisë.

Jemi përfaqësues të kompanisë së njohur greke THRAKON që prodhon një gamë të gjerë të ngjyrave akrile dhe plastike me cilësi të lartë, në treg e njohur me markat STATUS dhe PRIMO, pastaj ngjyra uji bazë për dru, të cilat tonifikohen në mënyrë kompjuterike në më shumë se 4.000 nuanca.

Gama e produkteve nga kjo kompani greke, që DENA KOMPANI i ofron në tregun maqedonas, përfshin dhe ngjitës për pllaka, material për fugim të pllakave, ngjitës për pllaka termoizoluese, lla dekorativ, hidroizolim, llac për rekonstruksion, hollues....
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj