Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Optic cables
 • Computer networks
 • Telecommunication equipment
 • Video surveilance
 • Computers, computer equipment, software & hardware - retail
 • Energy Efficiency
 • Architectural Services
 • Burglar Alarms & Security Systems
 • Telecommunication Services
 • Telecommunication Solutions
 • Information Technology & Engineering
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Optic cables in Skopje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Kabtel


 • Address : Pero Nakov 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7165 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

КАБТЕЛ нуди комплетен дизајн, имплемeнтација и одржување на информациско-комуникациски системи базирани на најнови и најсовремени дигитални технологии.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611906644_16.png?t=true&w=300&h=300

Fibernet M-K


 • Address : Boris Trajkovski 117-a (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7171 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ingram Micro Makedonija


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 10 (Rudi Cajevac)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7165 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lantel


 • Address : Atinska 25 lok.8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7162 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MG Fiber optika


 • Address : M.T.Gologanov 149/1 lok 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7159 км

MG Fiber Optika дооел. е основана 2010 година. во Скопје. Нејзината основна цел е да пружи подршка и сервис за фибер-оптички мрежи, како логистика на територијата на цела држава.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573721602_55.png?t=true&w=300&h=300

Relisis


 • Address : Praska 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7160 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trinity systems


 • Address : ul.852 br.62 kompleks Gazela
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7166 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 152 субјекти, исплати близу 149 милион денари за субвенции.Директорот на ...
сите 17 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel