Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gostivar
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Butchers' equipment & supplies
 • Food catering & restaurant equipment
 • Electrical appliance - retailers
 • Refrigerator equipment - trade and assembly
 • Bakery equipment & supplies
 • Cooling Chambers & Systems For Rental (Industrial)
 • Refrigerator & Freezer Sales & Service - Retail
 • Shop Equipment & Supplies
 • Glass & Glass Products Dealers
 • Dairy Equipment & Supplies
 • Gas & Electric Grills - Custom Made
Повеќе филтриПомалку филтри

Butchers' equipment & supplies по градови

Gostivar Kocani Kumanovo Ohrid Skopje Sveti Nikole Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Butchers' equipment & supplies

Andonov


 • Address : Vancho Angelov б.б.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1631883421_34.jpg?t=true&w=300&h=300

Celes


 • Address : Vancho Pitosheski 19-а
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D.L. Konkord


 • Address : Crvena Voda 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortis


 • Address : Kozjachka, s.Dobroshane 44
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7865 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gemaks International


 • Address : Londonska б.б.мезанин лок.25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

Угостителска опрема (Неутрална опрема, Опрема за готвење, Разладна опрема); Кафе и барска опрема; Месарска опрема; Пекарска опрема; Сервис и делови; Индустриска хигиена; Инокс и абразивни материјали

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629788416_95.png?t=true&w=300&h=300

Linameks komerc


 • Address : Razlovechko Vostanie 3-4/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lipac


 • Address : Gjorche Petrov 71-1/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-oprema


 • Address : Gorno Lisiche 208
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7858 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-sok


 • Address : 15-ti Korpus 109-в
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ting


 • Address : ul.566 17
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

TING LTD is one of the first companies in Republic of Macedonia for producing equipment for food, agriculture, chemistry… whereby it contributes for the development of the overall economy by underlining the domestic market (home-made equipment and not import reliance). The excellent work and dedication of the employees today turned this company in successful medium-sized enterprise that has a wide range of products and around 100 employees.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1385121921_16.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 26 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 48 | | | веќе видена

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 50 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel