Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Metal pressing по градови

Bitola Ohrid Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Metal pressing

Proviz


 • Address : ul.4, s.Vizbegovo 45
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mzt engineering


 • Address : Sv.Kliment Ohridski б.б., лам.2/6
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

Mzt Engineering is a proven supplier of equipment in the automotive industry, energy, transport equipment and systems, construction equipment, etc., and the experts rank it among the leading capacities in the field of deep drawing and metal stamping in the Republic of Macedonia and the Balkans.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5140464546f33ac4188ee70d5d1a2396.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Акционерите на градежната компанија „Бетон“ ја усвоија одлуката за префлување на долгот за црквата Св. Цар Константин и Елена во центарот на Скопје кон ...
сите 5 | | | веќе видена

Сите цени на горивата забележаа скок во цената. Од полноќ почна да важи новиот ценовник кој ќе биде на сила до понеделник напладне кога РКЕ ќе носи нова ...
сите 76 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel