Радиус (100км)

Mega Kumanovo


 • Address : Boris Trajkovski 62 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

 • Fax: +389 2 3216280
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00
  Sat from 08:00 to 17:00Suggested results for your search terms:

Tondah Macedonia (Tondah Makedonija)


 • Address : Igm-Proleter 1
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7928 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

TONDACH Macedonia is a leading producer of clay roof tiles and roof accessories in Central and Southeast Europe.

Public transport6 days a weekAirconditionedCards accepted

Hidro set


 • Address : Dame Gruev blok 2 lok.4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

- Sales of air conditioning equipment - Installation and commissioning of equipment - Service of equipment sold - After sales service of air conditioning equipment

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Labino-trade


 • Address : Sretko Krsteski 41/1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

CONSTRUCTION COMPANY FOR CIVIL ENGINEERING AND BUILDING CONSTRUCTION

Map

Министерството за земјоделство и Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ги потсетуваат земјоделските стопанства дека рокот за ...
сите 21 | | | веќе видена

Во 21 век во Македонија, 7 отсто од населението сè уше има полски WC, 5,5 проценти немаат када и туш, 0,5 отсто се без телевизор, 30 проценти немаат компјутер, ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи