Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Struga
 • Vinica
 • Gostivar
 • Strumica
 • Bitola
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Parquet (wood floor) - retail
 • Laminates flooring
 • Laminates flooring - manufacturers & retail
 • Parquet (wood floor) installation, refinishing, & resurfacing
 • Wood doors
 • Construction Materials & Supplies
 • Construction Companies
 • Floors Retail
 • Parquet (Wood Floor) - Manufacturers
 • Carpets & Rugs
 • Paint, Varnish & Lacquer - Retail
 • Construction Insulation Materials
 • Tiles - Dealers
 • Plastering
 • Floors & Flooring Installation
 • Doors - Manufacturers
 • Bathroom Fixtures & Accessories Retail
 • Glues & Adhesives - Manufacturers & Retail
 • Upvc Doors & Windows
 • Lumber - Manufacturers (Timber)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Parquet (wood floor) - retail


Floors group


 • Address : Ilindenska 181
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italux


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liberta Kom


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Twin Parket (Tvin Parket)


 • Address : Marshal Tito 38
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Twin-parket (Tvin-parket)


 • Address : Ilirija 38
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asprom


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) 3-4/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bording


 • Address : Marshal Tito 114
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7580 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borprom


 • Address : s.Dabile
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7620 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Charlie style life


 • Address : Sv.Joakim Osogovski 3
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7546 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dankom


 • Address : 8-mi Septemvri (Vladimir Nazor) 32-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7554 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dashi parket/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Design parketi


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 82-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dream Flooring


 • Address : Neretva 35
 • Place: Berovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko produkt parket


 • Address : bul.Kocho Racin 19-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feliks Laminat


 • Address : Sedek Kostoski 45
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Finil


 • Address : ul.1, s.Kadino b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Floring


 • Address : bul.Partizanski Odredi 101
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forte


 • Address : Sedek Kostoski 20
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gasper-Dom


 • Address : Aleksandar Urdarevski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

АД МЕПСО вечерва излезе со реакција по информацијата дека поради испад на далновод на МЕПСО без напојување со струја останал Блок 1 во РЕК Битола. Од АД МЕПСО ...
сите 22 | | | веќе видена

Вчера се одржа редовна седница на Извршниот одбор за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 68 | | | веќе видена

Претседателката на Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) , Одил РеноБасо ќе дојде во дводневна посета на земјава. Ова ќе биде нејзината втора посета ...
сите 78 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 27 | | | веќе видена

Хотелиерите и рестораните во Бугарија се подготвени за масовни штрајкови поради драстичното поскапување на струјата за стопанствениците во изминатиот месец. ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel