Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
 • Ohrid
 • Struga
 • Skopje
 • Stip
 • Kicevo
 • Tetovo
 • Debar
 • Makedonski Brod
 • Strumica
 • Prilep
 • Veles
 • Mavrovo
 • Vinica
 • Kocani
 • Kumanovo
 • Kavadarci
 • Krusevo
 • Gevgelija
 • Sveti Nikole
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Macedonian eastern orthodox churches
 • Monasteries
 • Non-secular religious associations
 • Cemeteries & chapels (mortuaries & funeral homes)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : s.Borievo
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : s.Latovo
 • Place: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : s.Trebino
 • Place: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : s.Zbazdi
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : s.Vranesnica
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : s.Kladnik
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : s.Zaum
 • Place: Debar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : s.Manastirec
 • Place: Debar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Vlasie (Sv. Vlasie)


 • Address : s.Lozani
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Vraci Kuzma i Damjan (Sv.Vraci Kuzma i Damjan)


 • Address : s.Lukovo
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Vraci Kuzman i Damjan (Sv.Vraci Kuzman i Damjan)


 • Address : s.Judovo
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Vraci Kuzman i Damjan (Sv.Vraci Kuzman i Damjan)


 • Address : s.Sveti Vraci
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Bogorodica


 • Address : Ilija Igeski-Cvetan 1
 • Place: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nikola


 • Address : Kej Boris Kidric
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Petka


 • Address : Kej 8-mi Noemvri
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveti Petka


 • Address : Koco Paligora b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveti Spas


 • Address : s.Dolneni
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Address : s.Bence
 • Place: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Address : s.Trebovle
 • Place: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Address : s.Cresnevo
 • Place: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 106 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 86 | | | веќе видена

Депонентите на пропаднатата Еуростандард банка бараат Уставниот суд итно да решава по поднесената иницијатива од Адвокатското друштво „Кузмановски“ од 28 ...
сите 27 | | | веќе видена

ВФП Дивиденда е нов инвестициски фонд на пазарот во Македонија , кој отпочна со работа на 20.01.2021 година по претходно добиено решение од Комисијата за ...
сите 33 | | | веќе видена

„РЕК Битола работи со минимален капацитет со тоа се доведува снабдувањето на струја среде грејна сезона.РЕК Битола, има принуден управник, в.д. управник, тутор ...
сите 4 | | | веќе видена

Францускиот телекомуникациски гигант „Orange SA“ се врти и продава половина од својот удел во операторот на оптичка мрежа „Orange Concessions“ за 2,7 милијарди ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel