Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches in Kavadarci

St. Prepodobna Paraskeva (Sveta prepodobna Paraskeva)


 • Address : Cvetan Dimov b.b.
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Dimitrija (Sv. Dimitrija)


 • Address : Shishka b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Dimitrija-Temple (Sv. Dimitrija-Hram)


 • Address : Gjuro Gjakovikj b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St.Virgin (Sveta Bogorodica)


 • Address : Boro Vatashki
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7929 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Troica


 • Address : Proleterska, s.Rosoman b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7917 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveta Bogorodica


 • Address : Strasho Pindzhur, s.Vatasha b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7929 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Донесена е Одлука со која се определува највисока трговска маржа во висина од најмногу до 10 отсто во трговијата со огревно дрво од даб, огревно дрво од бука ...
сите 52 | | | веќе видена

Властите на италијанскиот остров Сардинија одлучија да преземат драстични мерки за да привлечат нови жители во руралните средини. Откако некои делови од ...
сите 3 | | | веќе видена

Во Белград од 1 до 4 септември 2022 година ќе се одржи првиот меѓународен саем за вино „Винска визија на Отворен Балкан“ кој се организира под покровителство ...
сите 128 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel