Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Kratovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Macedonian eastern orthodox churches in Kratovo

St.Precista Bogorodica (Sv.Precista Bogorodica)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Jovan Krstitel


  • Address : Josif Daskalov 61
  • Place: Kratovo
  • Distance: ≈7470 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Инфлацијата во еврозоната беше минус 0,3 проценти на годишно ниво во декември, останувајќи во негативна територија четврти месец по ред, објави Заводот за ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel