Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
 • Strugë
 • Shkup
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kampe
 • Pushimore
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Plazhe
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kampe

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Avto kamp KraniАвто камп Крани нуди идеално место за вашето летување, викенди и незаборавни забави.

Kategoritë:

pushimore, kampe

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712929942_54.jpg?t=true&w=300&h=300

Leontiq sport/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Recen kamp SalamanderKategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As


 • Adresa: Ezerski Llozja p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10726 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto kamp LivadhishtëKategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto kamp PartizanKategoritë:

kampe, pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Camping Scout/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EleshecKategoritë:

kampe, pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa 2002


 • Adresa: Turisticka, lagja Oteshevë
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈10754 км

Kategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GradishteKategoritë:

kampe, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IzvidnikKategoritë:

kampe, pushimore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamper Stop


 • Adresa: Naum Ohridski 10-d
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamping Rino/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kemping lejk said


 • Adresa: f.Kalishtë
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lubanishta


 • Adresa: lagja Lubanishtë
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10752 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

kampe, plazhe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moto Kamp Jugo


 • Adresa: 7 Nëntori 155
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid turistKategoritë:

hotele, pushimore, kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sanrajs/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Scout camp/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VN Apartmani Ljubanishta/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voen Kamp Sv.NaumKategoritë:

kampe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 108 | | | веќе видена

На инијацитива на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот, a во рамките на Меморандумот за соработка потпишан од страна на АППТ и „ASR“- Алијанса на ...
сите 17 | | | веќе видена

Два и пол милиони евра е сумата која словенечкото друштво НЛБ Склади ја плати за македонската „Генерали инвестментс“ со седиште во Скопје. НЛБ Склади е во ...
сите 21 | | | веќе видена

Арбериа-Десигн,компанијата на Хасим Хамзаи која е во бизнисот со учебници, печатење книги, канцелариски материјал, печатарски услуги, светлечки реклами и ...
сите 13 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 70 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj