Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Klube noti
 • Not - shkolla
 • Klube sportive, asociacione dhe federata
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube noti по градови

Manastir Prilep Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube noti

Aleks-Delfini


 • Adresa: bul.Koço Racin, Pishina Olimpike p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 18:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KN Mladost


 • Adresa: Elisie Popovski Marko 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 06:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KN Pingvin


 • Adresa: bul.Koço Racin, Pishina Olimpike p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klubi i notit Karposh


 • Adresa: Nikola Rusinski 3-b/2-14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

Kategoritë:

klube noti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marjan Sokolovski-Mane


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 11/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orion


 • Adresa: bul.Koço Racin p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ma - Sh nga 18:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportsko muzicka akademija Zirafa


 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

klube noti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Markovi Kuli Trejd


 • Adresa: Joska Jordanoski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:30 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpik Bitolla


 • Adresa: Vasko Karangelleski 64-2/3-47
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км

Kategoritë:

klube noti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Стопанската комора на Северна Македонија и УСАИД, во рамките на соработката која трае подолг период, на полето на економските ...
сите 57 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии Џевдет Хајредини го поздравува барањето за измени на Законот за банки иако остава простор за сомнеж дека истото ќе се ...
сите 46 | | | веќе видена

Македонија е земја која од сопствено производство задоволува помалку од половина од потрошувачката на електрична енергија. Секоја година се вложуваат многу ...
сите 31 | | | веќе видена

Германските потрошувачи очекуваат зголемување на цените и во наредните месеци.Речиси сите трговци на мало со храна и луксузни стоки планираат да ги зголемат ...
сите 17 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj