Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Nefrologjia dhe hemodializë
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Spitale
 • Ordinanca shëndetsore - private
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Nefrologjia dhe hemodializë

Sistina Nefroplus


 • Adresa: Ilindeni 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Diamed


 • Adresa: Gjorçe Petrov 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

Diamed Makedonia


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Diamed Makedonia


 • Adresa: Joakim Osogovski p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Diamed Makedonia


 • Adresa: bul.Gjevgjelli p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7979 км

Diamed Makedonia


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut nr 100(Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

Diamed Makedonia


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:30 • Sh nga 07:00 deri më 19:00

Diamed Makedonia


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Diamed-Qendra për Dializë


 • Adresa: Millan Zeçar 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Nefromedika


 • Adresa: Bogomillska 47
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Sistina Nefroplus


 • Adresa: Amdi Leshi 51
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Sistina Nefroplus


 • Adresa: Partizanska 1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Sistina Nefroplus


 • Adresa: Major Çede Filipovski 29
 • Vendi: Gostivar

Sistina Nefroplus


 • Adresa: Samoborska p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Sistina Nefroplus


 • Adresa: Nikolla Teslla 158
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj