Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hospitals
 • Gynecology physicians & clinics (women's health)
 • Specialised surgery
 • Bio-chemical laboratories
 • Polyclinics
 • Cardiology Clinics
 • Physicians, Health Clinics & Medical Centers - Privately Owned
 • Psychiatric Hospitals & Institutions
 • X-Ray Computed Tomography
 • Clinics & State Hospitals
 • Sterility & Fertility Treatment
 • Pediatrics
 • Magnetic Resonance
 • Orthopedics - Practicioners
 • Laboratories - Diagnostic
 • Blood Banks
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Nefrology And Hemo Dialysis
 • Pulmology
 • Radiology - Medical Practices
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hospitals in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

24 hoursAirconditionedCards acceptedDisabled accessHome visits

Neuromedica - Centar


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 62
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Neuromedica is the first private polyclinic in Republic of Macedonia. It is in this branch for more than 27 years. The provided health protection is on primary and secondary level with accent on provision of complete medical health care 24 hours per day, including services of home visits.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960861_74.jpg?t=true&w=300&h=300

Bardovci-dnevna bolnica Prolet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City General Hospital 8th September/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City General Hospital 8th September-Pathology (Gradska opsta bolnica 8-mi Septemvri-Patologija)Categories:

hospitals

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clinical Center-Centre (Klinicki centar-Centrala)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daily clinic for addicts (Dnevna bolnica za zavisnici)


 • Address : Marko Oreshkovikj 70
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diamed


 • Address : Gjorche Petrov 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euroitalia


 • Address : ul.1, s.Petrovec 105-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10698 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JZU Psychiatric Hospital Skopje


 • Address : Aco Shopov (Proleterska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medica Centar


 • Address : Skupi, s.Zlokukjani 22/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megamed Radio Dijagnostika


 • Address : bul.Jane Sandanski 113-a lok.1,2,6,7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mental Health Centre-Vlae (Centar za mentalno zdravje-Vlae)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Newborn clinik (Njuborn klinik)Животот се состои од правење на избори. Да се направи информиран избор за третман на неплодноста, бара сеопфатни информации за тоа кои се вашите можности, а ние овде обезбедуваме општи и конкретни информации за неплодноста, како таа може да биде управувана, и какви видови на третмани се достапни за различни видови на неплодност и проблеми поврзани со нив.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573563166_2.png?t=true&w=300&h=300

Poliklinika-Dracevo


 • Address : Branko Zarevski (Dimitrije Chupovski) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10694 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Состојбата е тешка, компаниите бараат поддршка за пребродување на кризата. Кризниот штаб на Стопанската комора бара итни мерки пред да биде доцна. Оттаму велат ...
сите 234 | | | веќе видена

Со целосниот асортиман веќе достапен на бугарската јавност, Витаминка и оваа година се претставува на Интерфуд & Дринк, една од најголемите саемски ...
сите 27 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel