Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Blood banks
 • Institutes
 • Hospitals
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Blood banks

City General Hospital 8th September/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

University Clinic of Surgical Diseases St. Naum Ohridski-Transfusiology


 • Address : 11-ti Oktomvri 53
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

blood banks

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

General Hospital-Kocani-Transfusion Service (Opsta bolnica-Kocani-Sluzba za transfuziologija)


 • Address : Milan Zechar 21
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7495 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

General hospital-Transfusion (Opsta bolnica-transfuziologija)Categories:

blood banks

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute for Transfusion Medicine (Институт за трансфузиска медицина)


 • Address : Samoborska b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transfusiology-Institute of Transfusion Medicine


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 17
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transfusion Medicine Service


 • Address : Shishka b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00

Categories:

blood banks

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 30 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel