Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gynecology physicians & clinics (women's health)
 • Sterility & fertility treatment
 • Hospitals
 • Pediatrics
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Specialised Surgery
 • Laboratories - Diagnostic
 • Pulmology
 • Clinics & State Hospitals
 • Cardiology Clinics
Повеќе филтриПомалку филтри

Sterility & fertility treatment по градови

Bitola Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sterility & fertility treatment

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Newborn clinik (Njuborn klinik)


 • Address : bull.Ilinden 107
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

Животот се состои од правење на избори. Да се направи информиран избор за третман на неплодноста, бара сеопфатни информации за тоа кои се вашите можности, а ние овде обезбедуваме општи и конкретни информации за неплодноста, како таа може да биде управувана, и какви видови на третмани се достапни за различни видови на неплодност и проблеми поврзани со нив.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573563166_2.png?t=true&w=300&h=300

D-r Veronika Kokoromanovska


 • Address : Jordan Mijalkov 50/2 (Zeleznicka)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon , Wed from 09:00 to 14:00 • Tue , Thu from 10:00 to 18:00 • Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginekomedika


 • Address : 50-ta Divizija 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prva privatna opsta bolnica-Remedika


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 22:00 • Sat from 07:30 to 15:00 • Sun from 07:30 to 13:00

24 часа дежурен доктор.

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ultramedika


 • Address : bul.Ilinden 97
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginekomedika


 • Address : Sirok Sokak 154/2
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 07:30 to 15:30 • Tue , Thu from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Индустриското производство во септември годинава, во однос на септември 2019 година бележи пад од 3,9 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според ...
сите 46 | | | веќе видена

Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
сите 128 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel