Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Medical diagnostic centres & services
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Cardiology clinics
 • Radiology - medical practices
 • Internal medicine practicioners & physicians
 • Bio-Chemical Laboratories
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Magnetic Resonance
 • Hospitals
 • Nutritionists
 • Laboratories - Diagnostic
 • Clinics
 • Polyclinics
 • Occupational Medicine
Повеќе филтриПомалку филтри

Medical diagnostic centres & services по градови

Ohrid Skopje Stip Vinica

Радиус (100км)

Medical diagnostic centres & services

Atik Cor


 • Address : Nikola Trimpare 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Atik Kor is the first private practice in cardiology and internal medicine founded by Dr. Josif Naumovski, 24 years of experience, located in the city center. Bearer of the activity Dr. Maja Sushlevska Pavkovska, specialist internist, long-time associate of Dr. Naumovski.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1529672395_25.png?t=true&w=300&h=300

Centar za dojka


 • Address : bul.8-mi Septemvri 4-1/1-3 (Oktomvriska revolucija)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Center of informational Medicine


 • Address : Majka Tereza 2/4 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Danailov


 • Address : Vladimir Komarov 20-1/3 (23-ti October)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

Specialist practice in internal medicine and cardiology.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557387705_62.png?t=true&w=300&h=300

Diamed


 • Address : Gjorce Petrov 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megamed Radio Dijagnostika


 • Address : bul.Jane Sandanski 113-a lok.1,2,6,7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliklinika Zhelezara


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18, p.fah 669
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vasileva Kardio


 • Address : Vasil Gorgov 34-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Specialized institution of internal medicine with cardiology "Vasileva Cardio" is a facility located just opposite the Danish embassy.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/1005373704821b7c93ccdac0addfc318.jpg?t=true&w=300&h=300

Bekamedika


 • Address : Vanco Prke 3
 • Place: Vinica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bekamedika


 • Address : Sutjeska 43/d
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diagnostic Center


 • Address : Nikola Karev b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka Bolnica Stip-Rentgen


 • Address : Luben Ivanov 25
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 279 | | | веќе видена

Најголемата македонска ИТ компанија „Анхоч“, свечено го отвори својот нов ексклузивен салон, наречен Анхоч Action, со локација во Скопје Capitol Mall. На ...
сите 17 | | | веќе видена

На повикот за грантови за технолошки развој што го објави Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР), најголем дел се компании кои првпат конкурираат. Од ...
сите 42 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 68 | | | веќе видена

По предлог-одлуки на Собранието на акционери, на продажба се ставени градежни-деловни нефункционални објекти во сопственост на ПИ Благој Ѓорев АД Велес, а меѓу ...
сите 4 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel