Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Home visit
 • Bio-chemical laboratories
 • Laboratories - diagnostic
 • Internal medicine practicioners & physicians
 • Cardiology clinics
 • Polyclinics
 • Physicians, Health Clinics & Medical Centers - Privately Owned
 • Gynecology Physicians & Clinics (Women'S Health)
 • Laboratories - Microbiologies
 • X-Ray Computed Tomography
 • Orthopedics - Practicioners
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Specialised Surgery
 • Hospitals
 • Pediatrics
 • Psychologists & Counseling Centers
 • Occupational Medicine
 • Physical Therapy
Повеќе филтриПомалку филтри

Home visit по градови

Kumanovo Skopje Stip Sveti Nikole Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Home visit

Avicena laboratorija


 • Address : Blagoja Toska 222
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10662 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avicena laboratorija


 • Address : 8-mi Septemvri 2 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:30 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avicena laboratorija


 • Address : bul.Jane Sandanski 48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avicena laboratorija


 • Address : Mariovska 2-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Zlatko Stojmenov


 • Address : Trst 7-b
 • Place: Stip
 • Distance: ≈10743 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:30 • Sat from 07:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diamed


 • Address : Gjorche Petrov 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Home Visit Service (Sluzba za domasna poseta)


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Kumanovo

Categories:

home visit

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Home Visit Service-Skopje (Sluzba za domasna poseta -Skopje)


 • Address : bul.Partizanski Odredi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Indus Medika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manolevi


 • Address : Radishanska 25-A/1 lok.123
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10679 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:30

Home visit; Intern medicine; Paediatrics

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1435144415_14.jpg?t=true&w=300&h=300

ManoleviCategories:

home visit

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medika Vera


 • Address : Vlae 56
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10681 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prim.D-r Gorgi Gavrilski


 • Address : Septemvriska 39
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10720 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Promedika Medical Center


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 50 kat 1 i 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Promedika Medikal Center is a private polyclinic which offers you wide range of specialists’ services and professional and quality care starting from diagnosis to rehabilitation in pleasant ambiance.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1432301762_3.jpg?t=true&w=300&h=300

Ramus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Si medical


 • Address : Londonska 2 lok.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Минатата година на Европската банка за обнова и развој сме му платиле 6,5 милиони евра казна во камати и трошоци за нереализирани средства поради договорен, а ...
сите 62 | | | веќе видена

Дарко Димовски, претседателот на Сојузот на синдикатите на Македонија (ССМ) најави дека ако нема покачување на платите од септември ќе има радикализација. ...
сите 106 | | | веќе видена

Кока-Кола ХБЦ денеска соопшти дека во првата половина од годината претрпела финансиски удар од 190 милиони евра поради трошоците поврзани со Русија.Имено, во ...
сите 20 | | | веќе видена

Најавените „даночни реформи" се поблиску до дефиницата ад-хок мерки најверојатно поттикнати од нужност, не и од желба за реформи, а чувството за злоупотреба на ...
сите 137 | | | веќе видена

Занимањето дефинирано како општ работник е убедливо најбарано во земјава, и за него има дури 814 слободни работни места. Со толку слободни работни позиции ова ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel