Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Kumanovo
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Orthopedics - practicioners
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • X-ray computed tomography
 • Clinics & state hospitals
 • Cardiology clinics
 • Hospitals
 • Urology
 • Gynecology Physicians & Clinics (Women'S Health)
 • Osteoporosis – Doctor’S Practice
 • Neuro-Psychiatry
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Therapeutic Massage
 • Specialised Surgery
 • Radiology - Medical Practices
 • Clinics
 • Home Visit
 • Occupational Medicine
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Orthopedics - practicioners

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Orthopedics Noshpal (Ortopedija Nospal)


 • Address : Elisie Popovski Marko 4-1/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622722286_74.png?t=true&w=300&h=300

D-r Alihajdar Gasi


 • Address : Sretko Krsteski 65-а
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Medica (Siti Medika)


 • Address : bul.Ilinden 107 лок.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clinic Zan Mitrev


 • Address : Bledski dogovor 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Врвни услуги од современата медицина, резултати базирани на брза и прецизна дијагностика, превенција на болести, извршување на комплекси операции.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620376298_36.png?t=true&w=300&h=300

Clinical Hospital-Orthopedics (Klinicka Bolnica-Ortopedija)


 • Address : Ljuben Ivanov 25
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Bojadziev


 • Address : Leninova 41
 • Place: Radovis
 • Distance: ≈7944 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Gorgi Stojkovski


 • Address : Jakim Stojkovski 44
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Lazo Kirov


 • Address : Pirinska 75-б
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 12:00

Break: Mon-Fri 12-16:30ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Temelkov


 • Address : bul.V.S.Bato 3-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euroitalia


 • Address : Partizanska 96
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

General Hospital-Kocani-Orthopedics


 • Address : Milan Zechar 21
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klinicka bolnica D-r Trifun Panovski - ortopedija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majcin Dom - orthopedic clinic


 • Address : Vasko Karangeleski б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orthopedic Disease-Ambulance (Ortopedski Bolesti-Ambulanta)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orto plus ped/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ortomed


 • Address : 11-ti Oktomvri 55
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ortomedik


 • Address : Pirinska 75-г лок.4
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ortomedika


 • Address : Hristo Smirnenski 4/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 20:00 • Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ortopedski Bolesti-Stacionar (Ortopedski Bolesti-Stacionar)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонија се соочува со недостиг на електрична енергија поради нејзино намалено производство, додека потрошувачка на струја е зголемена. Можни ли се ...
сите 219 | | | веќе видена

И во наредните седум дена ќе важат досегашните цени на бензините, дизелот и екстралесното масло за домаќинство. Регулаторната комисија одлучи бензините и ...
сите 77 | | | веќе видена

„Овие избори се од исклучителна важност за нашите општини, за државата, затоа што исходот го трасира патот кон напредокот и развојот или кон враќање назад во ...
сите 79 | | | веќе видена

Трите комисии кои произлегоа од Преспанскиот договор и Договорот за добрососедство месечно не чинат нешто повеќе од 20.000 евра, покажуваат исплатите кои одат ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel