Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tulla - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ndërtimtari - materiale ndërtimi për izolim
 • Fasada - materiale dhe realizim
 • Qeramide
 • Termoizolim
 • Dru - Lëndë Druri - Prodhim Dhe Tregti
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Hidroizolime
 • Çimento Dhe Produkte Prej Çimentoje
 • Çati
 • Magazina - Materiale Ndërtimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Tulla - prodhim dhe tregti по градови

Gostivar Kavadar Manastir Resnjë Shkup Strumicë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tulla - prodhim dhe tregti

Gacaferi


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

Alfa import


 • Adresa: Zona industriale Lindore p.n., Maxhari
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Alpha Import është një kompani, biznesi kryesor i së cilës është importi, shitja dhe shpërndarja e materialeve ndërtimore me cilësi të lartë.

Chikago Stoun


 • Adresa: f.Raven
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7827 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Euro brikIGM Elenica


 • Adresa: Marshall Tito 222
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Imalko


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 167-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Imalko M është përfaqësues i përgjithshëm i korporatës XELLA për Maqedoninë.

Ksema inzhenering


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 167-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Nova Slloga


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

Pebo 2000


 • Adresa: Metodi Xhunov-Xhiko 30
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7928 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj