Jole

ParkingPunojmë 6 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Telefon 2: 071 269752
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394455507_35.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Железарија Јоле
- Profilet flah

- Fletë Vinkli

- Rrjetet Biguvani

- Screws etj

Rendit me telefon

transporti falas
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj