Go-De


  • Adresa: Belliçica 17
  • Vendi: Gostivar

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581086211_18.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Го-Де
Ви го препорачуваме местото во боемски амбиент гостилница Го-Де. Пријатно место и суптилен спој на македонската интернационална кујна по прифатливи цени за ваше уживање. Гостилница Го -Де располага со вистински квалитет на месо од свое производство,служи скара, во работните денови сите видови чорба, прасечко и јагнешко печење по нарачка, а специјалитет на куќата тава Го-Де. Со својот капацитет за 80 гости Гостилница Го -Де овозможува организации на помали свечености како што се: родендени,матурски и фамилијарни забави и деловни состаноци.

Нашето мото е "Најискрена љубов , е љубов кон храната"
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj