Geo-kompas


  • Adresa: Bozhidar Axhija 1 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Lokacioni: карши Општина Кисела Вода во зелената зграда (бела со зелени олуци) позади Стопанска банка низ пролазите кај плочникот


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661348189_25.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Гео–Компас е компанија која е основана во 2019 година, но со себе носи тим од професионалци кои имаат над 15 години работно искуство во областа на геодезијата и катастарот. Компанијата работи во областа на геодезијата, катастар, вештачења, проценка на недвижности, инженерска геодезија, индустриска геодезија. Со својот професионален тим нуди стручни и целосни решенија за проблематики во областа на катастарот, геодезијата, судските вештачења во областа на геодезијата, проценките на недвижности.

УСЛУГИ КОИ ГИ НУДИМЕ:

-нумерички податоци
-физичка делба
-легализација на бесправно изградени објекти
-решавање на имотно – правни односи
-обележување на граници на катастарска парцела
-идентификација на катастарска парцела
-ажурирани геодетски подлоги
-судски вештачења
-премер на инфраструктурни објекти
-премер на внатрешна површина
-снимање на фактичка состојба
-други видови геодетски елаборати
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj